MASTER

Odkryj MASTER

Zasady i warunki

*Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC/OC/NNW/CA ) w cenie 5,9% wartości samochodu w Programie Renault-PZU dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla wybranych modeli Master Furgon. Dla Mastera Podwozie jest dostępny roczny pakiet ubezpieczeniowy w cenie 6,9% wartości samochodu w Programie Renault-PZU w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Liczba samochodów w promocji ograniczona.
Stan na dzień 05.02.2019.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.