TRAFIC

Renault TRAFIC


w Leasingu 3 raty gratis

Odkryj TRAFIC

Zasady i warunki

*Leasing 3 raty gratis to trzy pierwsze, miesięczne, bezpłatne raty w ofercie dla przedsiębiorstw o następujących parametrach: okres leasingu 36, 48, 60 miesięcy, minimalna opłata wstępna 20%.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, assistance) w programie Renault – Hestia w cenie 4,9% wartości samochodu dostępne w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla modelu Renault TRAFIC Furgon.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2017.
Stan na dzień 07.11.2017.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.