CAPTUR

Odkryj CAPTUR

Zasady i warunki

*Roczny pakiet ubezpieczeniowy (OC, AC, NNW, PZU Autopomoc) w programie Renault - PZU w cenie 1% wartości samochodu. Oferta dotyczy modelu Renault Captur i jest skierowana do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Szczegóły w salonach Renault.
Kwota zysku obejmuje wyposażenie dodatkowe oferowane gratis tj. system multimedialny Media Nav Evolution i wspomaganie parkowania tyłem o wartości 3000 zł oraz dodatkowy rabat w wysokości 3350 zł dla wersji ZEN.
4 lata gwarancji, w tym 2 lata gwarancji producenta bez limitu kilometrów i do 2 lat dodatkowej płatnej gwarancji Formuła Non Stop z limitem 60 000 km. Oferta promocyjna zawierająca pakiety przeglądów Easy Service do 4 lat lub z limitem 60 000 km z dodatkową gwarancją Formuła Non Stop ważna jest w ciągu trzech miesięcy od chwili wydania pojazdu. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta dotyczy samochodów Captur z rocznika 2016 i jest ważna do wyczerpania zapasów jednak nie później niż do 6.11.2016.
Stan na dzień 06.10.2016.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.