CLIO

Renault CLIO


Już od 39 900 zł

  • Zyskaj rabat do 7 000 zł dla samochodów z rocznika 2017
  • Pełny pakiet ubezpieczeń 2,9%*
  • Promocyjne finansowanie
Odkryj CLIO

Zasady i warunki

*Cena 39 900 zł dotyczy Renault Clio w wersji Life 1.2 16V 75 i zawiera już rabat w wysokości 2 600 zł. Cena dotyczy samochodów z rocznika 2018.
Maksymalny rabat 7 000 zł dotyczy Renault Clio w wersji Limited Plus z rocznika 2017 z opcją świateł przednich Full LED. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń 2,9% w ramach Renault Finansowanie.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2,9% wartości samochodu dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Renault Clio. Oferta skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Liczba samochodów w promocji ograniczona.
Stan na dzień 04.04.2018.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.