CLIO

Renault CLIO


Wyprzedaż rocznika 2018

Odkryj CLIO

Zasady i warunki

*Maksymalna kwota zysku 6 000 zł dotyczy Renault Clio w wersji LIMITED i INTENS i obejmuje rabat 5 000 zł oraz komplet opon zimowych o wartości maksymalnej 1 000 zł oferowany od 1 zł. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń 3,9%. Rabat do 5 000 zł nie łączy się z serią limitowaną Winter Edition.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 3,9% wartości samochodu dostępny dla Renault Clio. Oferta ubezpieczenia 3,9% skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Stan oferty na dzień 06.11.2018. Prezentowana oferta dotyczy samochodów z rocznika 2018.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.