CLIO

Renault CLIO


DNI RENAULT

  • Teraz Renault CLIO już od 39 900 zł*
  • Zyskaj nawet do 4 000 zł
  • Pełny pakiet ubezpieczeń 3,9%
  • Promocyjne finansowanie
Odkryj CLIO

Zasady i warunki

*Cena promocyjna zawiera już rabat 4 000 zł i dotyczy wersji LIFE z rocznika 2019.

Maksymalna kwota zysku 4000 zł dla Renault Clio dotyczy wersji z rocznika 2019 i obejmuje bonus ekologiczny 4 000 zł dla wszystkich wersji. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń 3,9%.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 3,9% wartości samochodu dostępny dla Renault Clio. Oferta ubezpieczenia 3,9% skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Stan oferty na dzień 07.05.2019.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.