CLIO R.S.


Zmień samochód

Renault CLIO R.S.


Już od 93 000 zł

  • Leasing 103% na 3 lata
  • Pełny pakiet ubezpieczeń 2,9%
  • Przedłużona gwarancja z pakietem przeglądów na 3 lata/90 000 km już za 1 799 zł*
Odkryj CLIO R.S.

Zasady i warunki

*Cena 93 000 zł dotyczy wersji Renault Clio R.S. Turbo RS 200. Cena dotyczy samochodów z rocznika 2018.
Leasing 103% na 3 lata to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Całkowita suma opłat wynosi 103% przy następujących parametrach: wpłata własna 10%, wartość wykupu 10%, okres umowy 36 miesięcy. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2,9% wartości samochodu dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Renault Clio R.S.. Oferta ubezpieczenia 2,9% skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Oferta przeglądów Easy Service Pro z przedłużoną gwarancją do 3 lat i usługą serwisową (pakiety przeglądów i dodatkowa płatna gwarancja Formuła Non Stop do 1 roku lub z limitem 90000 km, 2 lata gwarancji producenta bez limitu kilometrów) jest dostępna dla Renault Clio R.S. już za 1 799 zł. Oferta promocyjna Easy Service Pro ważna jest w ciągu trzech miesięcy od chwili wydania pojazdu. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Liczba samochodów w promocji ograniczona.
Stan na dzień 04.05.2018.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.