CLIO

Renault CLIO


Już od 40 400 zł

  • Leasing 103% na 3 lata
  • Pełny pakiet ubezpieczeń 2,9%
  • Przedłużona gwarancja z pakietem przeglądów już od 1 699 zł*
Odkryj CLIO

Zasady i warunki

*Cena 40 400 zł dotyczy Renault Clio w wersji Life 1.2 16V 75 z dodatkowymi opcjami i zawiera już rabat w wysokości 5 600 zł.
Leasing 103% na 3 lata to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Całkowita suma opłat wynosi 103% przy następujących parametrach: wpłata własna 10%, wartość wykupu 10%, okres umowy 36 miesięcy.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2,9% wartości samochodu dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Renault Clio. Oferta ubezpieczenia 2,9% skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Oferta przeglądów Easy Service z przedłużoną gwarancją do 4 lat i usługą serwisową (pakiety przeglądów i dodatkowa płatnagwarancja Formuła Non Stop do 2 lat lub z limitem 60 000 km, 2 lata gwarancji producenta bez limitu kilometrów) jest dostępna dla Renault Clio już za 1 699 zł. Oferta promocyjna Easy Service dostępna jest wyłącznie w ramach Renault Finansowanie i ważna jest w ciągu trzech miesięcy od chwili wydania pojazdu. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Renault. Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2018. Stan oferty na 03.07.2018. Szczegóły w salonach Renault.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów, dotyczy samochodów dostępnych na składach koncesjonerów.
Stan na dzień 03.07.2018.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.