ESPACE

Odkryj ESPACE

Zasady i warunki

*5 lat gwarancji, w tym 3 lata gwarancji producenta i do 2 lat dodatkowej z limitem 100 000 km.
Oferta pakietów przeglądów oraz oferta przedłużonej gwarancji Formuła Non Stop do 5 lat lub z limitem 100 000 km w promocyjnej cenie za 1 zł dostępne są tylko z Renault Finansowanie przy zawieraniu umowy kupna nowego pojazdu Renault Espace. 5-letnia gwarancja z bezpłatnymi przeglądami łączy się z ofertą ubezpieczenie 2%.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy (OC, AC, NNW, PZU Autopomoc) w programie Renault-PZU w cenie 2% wartości samochodu dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Renault Espace. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Miesięczna rata netto dla Renault Espace Life Energy dCi 130 w ofercie Renault Business Plan dla przedsiębiorców na 36 miesięcy z całkowitym limitem przebiegu 60 tys. km i opłatą wstępną 20%. Szczegółowe warunki Renault Business Plan oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault.
Assistance Premium na 3 lata, to dobrowolna, gwarantowana i bezpłatna pomoc Renault Assistance w przypadku wszelkich zdarzeń drogowych (awarii, wypadku, kradzieży).

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta dotyczy samochodów Espace z rocznika 2016 i jest ważna do wyczerpania zapasów.
Stan na dzień 06.10.2016.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.