ESPACE

Renault ESPACE


Już od 117 400 zł

Odkryj ESPACE

Zasady i warunki

* Cena 117 400 zł dotyczy Renault Espace w wersji Life Energy dCi 130 i zawiera juz rabat 5 000 zł. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń 2,9% dostępnym w ramach Renault Finansowanie.
Specjalna oferta 25 000 zł dla Renault Espace dotyczy wybranych samochodów dostępnych na składach Autoryzowanych Partnerów Renault. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń 3,9% dostępnym w ramach Renault Finansowanie. O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault lub sprawdź na odreki.renault.pl. Oferta 25 000 zł nie łączy się z wyposażeniem o wartości 5000 zł oferowanym gratis, rabatem 5 000 zł dla wersji Life oraz ubezpieczeniem 2,9%.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2,9% lub 3,9% wartości samochodu dostępny wyłącznie z ofertą Renault Finansowanie. Oferta ubezpieczenia skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Liczba samochodów w promocji ograniczona.
Stan na dzień 06.06.2018.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.