ESPACE

Odkryj ESPACE

Zasady i warunki

*Rabat 12000 zł składa się z rabatu 6000 zł na dodatkowe wyposażenie przy zakupie Renault ESPACE (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 6000 zł oraz dodatkowego rabatu 6000 zł na samochody do bezpośredniego odbioru. Rabaty na dodatkowe wyposażenie nie dotyczą wersji Life. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń o wartości 1%.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w cenie 1% wartości samochodu w Programie Renault-PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) i w programie Renault-HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) dla Renault ESPACE. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2017.Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Sprawdź dostępność aut u Autoryzowanych Partnerów Renault.
Stan na dzień 06.09.2017.
O szczegóły oferty zapytaj w salonie Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.