GRAND SCENIC

Odkryj GRAND SCENIC

Zasady i warunki

*Rabat 7000 zł składa się z rabatu 4000 zł na dodatkowe wyposażenie przy zakupie Renault Grand SCENIC w wersji Zen, SL Touch, Intens i Bose® (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 4000 zł oraz rabatu dodatkowego 3000 zł na samochody do bezpośredniego odbioru. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń o wartości 2%.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – ERGO HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2% wartości samochodu dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Renault Grand SCENIC. Ubezpieczenie w Programie Renault - PZU lub Renault – ERGO HESTIA skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2017.
Stan na dzień 01.10.2017.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.