GRAND SCENIC

Renault GRAND SCENIC


DNI RENAULT

Odkryj GRAND SCENIC

Zasady i warunki

*Cena promocyjna zawiera już rabat 6 000 zł i dotyczy wersji ZEN z rocznika 2019.

Maksymalna kwota zysku 9 500 zł dotyczy Renault Scenic z rocznika 2019 i obejmuje bonus ekologiczny 6 000 zł dla wszystkich wersji oraz rabatu 3 500 zł na samochody ze skrzynią EDC. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń 3,9%.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 3,9% wartości samochodu dostępny dla Renault Grand Scenic. Oferta ubezpieczenia 3,9% skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Stan oferty na dzień 07.05.2019.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.