KADJAR

KADJAR


Zyskaj 10% w kredycie 3x30

Odkryj KADJAR

Zasady i warunki

*Kredyt 3x30 oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Kredyt 3x30 nie łączy się z pozostałymi ofertami.
Zysk maksymalny 6 000 zł składa się z rabatu 4 000 zł na dodatkowe wyposażenie przy zakupie Renault Kadjar w wersji Intens, Night & Day i Bose® (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 4 000 zł oraz dodatkowego rabatu w wysokości 2 000 zł na samochody do bezpośredniego odbioru. Rabaty na dodatkowe wyposażenie nie dotyczą wersji Life. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń o wartości 1%.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w cenie 1% wartości samochodu w programie Renault - PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) i w programie Renault - HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) dla modeli Renault CAPTUR i KADJAR. Oferta skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Ubezpieczenie 1% nie jest dostępne w połączniu z kredytem RCI 3x30.


Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2017.
Stan na dzień 08.05.2017.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.