KADJAR

Odkryj KADJAR

Zasady i warunki

*Kwota zysku obejmuje rabat 10 000 zł oraz komplet opon zimowych od 1 zł o wartości maksymalnej 2000 zł. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń Renault-PZU o wartości 2% dostępnym w ramach Renault Finansowanie.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy (OC, AC, NNW, PZU Autopomoc) w programie Renault - PZU w cenie 2% wartości samochodu dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Nowego Renault Kadjar. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta dotyczy samochodów Nowe Renault Kadjar z rocznika 2016 i jest ważna do wyczerpania zapasów.
Stan na dzień 06.02.2017.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.