MEGANE Grandtour

Renault MEGANE Grandtour


Już od 58 900 zł

  • Zyskaj nawet do 11 401 zł
  • Pełny pakiet ubezpieczeń 2,9%*
  • Z wersją Limited zyskaj do 9 000 zł
  • Promocyjne finansowanie
Odkryj MEGANE Grandtour

Zasady i warunki

*Cena 58 900 zł dotyczy wersji Life Sce 115 i zawiera już rabat w wysokości 5 000 zł.
Przy zakupie Renault Megane w wersji GT i GT LINE z rocznika 2018 zysk 11 401 zł składa się z rabatu 4 000 zł na dodatkowe wyposażenie (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 4 000 zł oraz dodatkowego rabatu w wysokości 5 000 zł i specjalnego rabatu dla wersji usportowionych w wysokości 2 401 zł ujętego już w cenie wersji.
Rabaty na dodatkowe wyposażenie oraz rabat dodatkowy 5 000 zł nie dotyczą wersji LIFE. Oferta łączy się z ubezpieczeniem 2,9% w ramach Renault Finansowanie.
Zysk 9 000 zł składa się z rabatu 4 000 zł przy zakupie Renault Megane w wersji LIMITED, INTENS, BOSE® z rocznika 2018 na dodatkowe wyposażenie (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 4 000 zł oraz dodatkowy rabat w wysokości 5 000 zł.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2,9% wartości samochodu dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Renault Megane Grandtour. Oferta ubezpieczenia 2,9% skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów, dotyczy samochodów z silnikami Euro 6b dostępnych na składach koncesjonerów. Stan na dzień 03.07.2018.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.