Nowe CLIO Grandtour

Nowe CLIO Grandtour


Zyskaj 10% w kredycie 3x30

Odkryj Nowe CLIO Grandtour

Zasady i warunki

*Kredyt 3x30 oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Kredyt 3x30 nie łączy się z pozostałymi ofertami.
Rabat 3600 zł przy zakupie Renault Clio Grandtour Limited Plus na dodatkowe wyposażenie (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa 3600 zł. Oferta łączy się z ubezpieczeniem 2% w ramach Renault Finansowanie.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – ERGO HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2% wartości samochodu dostępne w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Renault Clio Grandtour. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2017.
Stan na dzień 06.06.2017.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.