Nowy GRAND SCENIC

Odkryj Nowy GRAND SCENIC

Zasady i warunki

*Rabat 4000 zł na dodatkowe wyposażenie przy zakupie Renault Grand Scenic w wersji Zen, SL Touch, Intens i Bose® (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 4000 zł. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń o wartości 2% dostępnym w ramach Renault Finansowanie.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – ERGO HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2% wartości samochodu dostępne w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Renault Grand Scenic. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2017.
Stan na dzień 06.06.2017.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.