Nowy GRAND SCENIC

Odkryj Nowy GRAND SCENIC

Zasady i warunki

*Rabat 7000 zł składa się z rabatu 4000zł na dodatkowe wyposażenie przy zakupie Nowego Renault Grand SCENIC w wersji Zen, SL Touch, Intens i BOSE® (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 4000 zł oraz rabatu dodatkowego 3000 zł na samochody do bezpośredniego odbioru. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń o wartości 1%.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w cenie 1% wartości samochodu w Programie Renault-PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) i w programie Renault-HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) dla Nowego Renault Grand SCENIC. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.


Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2017.Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Sprawdź dostępność aut u Autoryzowanych Partnerów Renault.
Stan na dzień 06.09.2017.
O szczegóły oferty zapytaj w salonie Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.