Nowy KOLEOS

Nowy KOLEOS


Już od 109900 zł

Odkryj Nowy KOLEOS

Zasady i warunki

* Cena promocyjna 109900 zł dotyczy wersji ZEN 1.6 dCi 130 i zawiera już rabat 1500 zł.
Rabat 6000 zł na dodatkowe wyposażenie przy zakupie Nowego Renault KOLEOS w wersji Intens oraz Intiale Paris (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 6000 zł. Rabaty na dodatkowe wyposażenie nie dotyczą wersji Zen. Oferta łączy się z promocyjnym ubezpieczeniem 1%.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w cenie 1% wartości samochodu w Programie Renault-PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) i w programie Renault-HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) dla Nowego Renault KOLEOS. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.


Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2017.
Stan na dzień 06.09.2017.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.