Nowy KOLEOS

Nowe Renault KOLEOS


Odkryj Nowy KOLEOS

Zasady i warunki

Maksymalna kwota zysku 10 000 zł dotyczy Renault Koleos w wersji INTENS i INITIALE PARIS i składa się z rabatu na wyposażenie (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 5 000 zł oraz dodatkowego rabatu 5 000 zł. Oferta nie dotyczy wersji ZEN, objętych rabatem 10 000 zł. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń 2,9% dostępnym w ramach Renault Finansowanie.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2,9% wartości samochodu dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Nowego Renault Koleos. Oferta ubezpieczenia 2,9% skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów, dotyczy samochodów z silnikami Euro 6b dostępnych na składach koncesjonerów.
Stan na dzień 03.07.2018.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.