Nowy MEGANE

Odkryj Nowy MEGANE

Zasady i warunki

*Kwota zysku obejmuje rabat 7000 zł oraz opony zimowe od 1 zł o wartości maksymalnej 2000 zł. Oferta łączy się z ofertą 5-letniej gwarancji lub z pakietem ubezpieczeń Renault-PZU o wartości 2% dostępnym w ramach Renault Finansowanie.
5 lat gwarancji: w tym 2 lata gwarancji producenta i do 3 lat dodatkowej z limitem 80 000 km. Oferta przedłużonej gwarancji Formuła Non Stop na 5 lat lub z limitem 80 000 km w promocyjnej cenie za 1 zł dostępne są tylko z Renault Finansowanie przy zawieraniu umowy kupna nowego pojazdu Renault Megane. 5 letnia gwarancja nie łączy się z ofertą ubezpieczenie 2%.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy (OC, AC, NNW, PZU Autopomoc) w programie Renault - PZU w cenie 2% wartości samochodu dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Nowego Renault Megane. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Oferta ubezpieczenie 2% nie łączy się z 5 letnią gwarancją.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta dotyczy samochodów Nowe Renault Megane z rocznika 2016 i jest ważna do wyczerpania zapasów.
Stan na dzień 06.02.2017.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.