Nowy MEGANE GrandCoupé

Nowy MEGANE GrandCoupé


Zyskaj 10% w kredycie 3x30

Odkryj Nowy MEGANE GrandCoupé

Zasady i warunki

*Kredyt 3x30 oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Kredyt 3x30 nie łączy się z pozostałymi ofertami.
Rabat 4000 zł na dodatkowe wyposażenie przy zakupie Renault Megane GrandCoupé w wersji Intens (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 4000 zł. Rabat 2000 zł na dodatkowe wyposażenie przy zakupie Renault Megane GrandCoupé w wersji Zen (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 2 000 zł. Rabaty na dodatkowe wyposażenie nie dotyczą wersji Life. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń o wartości 2% dostępnym w ramach Renault Finansowanie.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – ERGO HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2% wartości samochodu dostępne w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Renault Megane GrandCoupé. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2017.
Stan na dzień 06.06.2017.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.