Nowy MEGANE GrandCoupé

Nowy MEGANE GrandCoupé


Już od 56900 zł

Odkryj Nowy MEGANE GrandCoupé

Zasady i warunki

* Promocyjna cena 56900 zł dotyczy Nowego Renault MEGANE GrandCoupé w wersji Life Sce 115 i zawiera już rabat w wysokości 5000 zł.
Zysk maksymalny 8000 zł dotyczy wersji Intens i składa się z rabatu 4000 zł na dodatkowe wyposażenie (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą) oraz dodatkowego rabatu 4000 zł na samochody dostępne od reki. Liczba samochodów w promocji ograniczona. Rabaty na dodatkowe wyposażenie nie dotyczą wersji Life. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń o wartości 1%.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w cenie 1% wartości samochodu w Programie Renault-PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) i w programie Renault-HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) dla Nowego Renault MEGANE GrandCoupé. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.


Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2017.Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Sprawdź dostępność aut u Autoryzowanych Partnerów Renault.
Stan na dzień 06.09.2017.
O szczegóły oferty zapytaj w salonie Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.