TALISMAN Grandtour

TALISMAN Grandtour


Pakiet biznesowych korzyści w ramach Dni dla Biznesu

  • Leasing od 100%
  • 4 lata gwarancji z bezpłatnymi przeglądami
  • Specjalny rabat dla biznesu*
Odkryj TALISMAN Grandtour

Zasady i warunki

*Leasing od 100% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Całkowita suma opłat wynosi 100,1% przy następujących parametrach: wpłata własna 45%, wartość wykupu 19%, okres umowy 24 miesiące. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault.
4 lata gwarancji, w tym 3 lata gwarancji producenta z limitem 150 000 km i do 1 roku dodatkowej gwarancji Formuła Non Stop z limitem 100 000 km. Oferta pakietów przeglądów oraz oferta przedłużonej gwarancji Formuła Non Stop do 4 lat lub z limitem 100 000 km w promocyjnej cenie za 1 zł dostępne są tylko z Renault Finansowanie przy zawieraniu umowy kupna nowego pojazdu Renault Talisman Grandtour. Szczegółowy zakres usług określony w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej dostępny u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2017.
Stan na dzień 08.05.2017.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.