TALISMAN Grandtour

Renault TALISMAN Grandtour


Już od 93 900 zł

  • Leasing 103% na 3 lata
  • Pełny pakiet ubezpieczeń 2,9%
  • Przedłużona gwarancja z pakietem przeglądów na 3 lata/90 000 km już za 1 999 zł*
Odkryj TALISMAN Grandtour

Zasady i warunki

*Cena 93 900 zł dotyczy Renault Talisman Grandtour w wersji Business dCi 130 i zawiera już rabat w wysokości 10 000 zł. Cena dotyczy samochodów z rocznika 2018.
Leasing 103% na 3 lata to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Całkowita suma opłat wynosi 103% przy następujących parametrach: wpłata własna 10%, wartość wykupu 10%, okres umowy 36 miesięcy. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2,9% wartości samochodu dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Renault Talisman Grandtour. Oferta ubezpieczenia 2,9% skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Oferta przeglądów Easy Service Pro z 3-letnią usługą serwisową (pakiety przeglądów do osiągnięcia 3 lat lub przebiegu 90 000 km) jest dostępna dla Renault Talisman Grandtourw ciągu trzech miesięcy od chwili wydania pojazdu. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Liczba samochodów w promocji ograniczona.
Stan na dzień 04.04.2018.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.