TRAFIC Osobowy

Renault TRAFIC


w Leasingu Renault od 101%

Odkryj TRAFIC Osobowy

Zasady i warunki

* Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault.
Roczny pakiet ubezpieczenia AC/OC/NNW/PZU Autopomoc w Programie Renault - PZU skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Oferta dostępna wyłącznie z finansowaniem Renault.
Program ochrony Euroassistance bez końca o charakterze ubezpieczenia, udzielany Klientowi bezpłatnie w ramach programu lojalnościowego „Karta Flotowa” dla modeli Renault Master oraz Trafic. Ochrona assistance zapewniona przez Renault do 7 lat od daty wystawienia certyfikatu assistance z limitem kilometrów 500 000. Należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia dostępnymi u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Liczba samochodów w promocji ograniczona.Oferta dotyczy samochodów Trafic z rocznika 2016 i jest ważna do wyczerpania zapasów.
Stan na dzień 06.10.2016.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.