TWINGO

Renault TWINGO


Już od 34 600 zł

Odkryj TWINGO

Zasady i warunki

* Cena promocyjna Renault Twingo dotyczy wersji Life SCe 75 i zawiera rabat w wysokości 2 000 zł.
Kwota zysku 2 000 zł dotyczy Renault Twingo w wersji ZEN, INTENS I GT i obejmuje rabat 2 000 zł na wyposażenie (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatę), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 2 000 zł. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń 2,9% dostępnym w ramach Renault Finansowanie.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2,9% wartości samochodu dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Renault Twingo. Oferta skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów, dotyczy samochodów dostępnych na składach koncesjonerów.
Stan na dzień 03.07.2018.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.