TWINGO

Renault TWINGO


Wyprzedaż rocznika 2018

Odkryj TWINGO

Zasady i warunki

* Kwota zysku 4 000 zł dotyczy Renault Twingo i obejmuje rabat 3 000 zł oraz komplet opon zimowych o wartości maksimum 1 000 zł oferowany od 1 zł. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń 3,9%.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 3,9% wartości samochodu dostępny dla Renault Twingo. Oferta ubezpieczenia 3,9% skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Stan oferty na dzień 06.11.2018. Prezentowana oferta dotyczy samochodów z rocznika 2018.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.