KANGOO Z.E.


Zmień samochód
Odkryj KANGOO Z.E.

Zasady i warunki

* Oferta finansowania promocyjnego dotyczy tylko wersji z zakupem akumulatora trakcyjnego
Leasing 3 raty gratis to trzy pierwsze, miesięczne, bezpłatne raty w ofercie dla przedsiębiorstw o następujących parametrach: okres leasingu 36, 48, 60 miesięcy, minimalna opłata wstępna 20%.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) w cenie 4,9% wartości samochodu dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Renault Kangoo Z.E.. Oferta ubezpieczenia 4,9% skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Liczba samochodów w promocji ograniczona.
Stan na dzień 04.04.2018.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.