CLIO Société

Odkryj CLIO Société

Zasady i warunki

*Leasing 3 raty gratis to trzy pierwsze, miesięczne, bezpłatne raty w ofercie dla przedsiębiorstw o następujących parametrach: okres leasingu 36, 48, 60 miesięcy, minimalna opłata wstępna 20%.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 3,9% wartości samochodu dostępny dla Renault Clio Societe. Oferta ubezpieczenia 3,9% skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Liczba samochodów w promocji ograniczona.
Stan na dzień 05.02.2019.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.