MASTER


Zmień samochód
Odkryj MASTER

Zasady i warunki

*Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC/OC/NNW/CA ) w cenie 5,9% wartości samochodu w Programie Renault-PZU dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla wybranych modeli Master Furgon. Dla Mastera Podwozie jest dostępny roczny pakiet ubezpieczeniowy w cenie 6,9% wartości samochodu w Programie Renault-PZU w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Klient nabywając umowę serwisową Easy Service dla modelu Renault Master Podwozie, uzyskuje prawo do określonych napraw, wykonywania usług serwisowych oraz Assistance od momentu zawarcia tej umowy. Umowa obowiązuje do 1 roku po zakończeniu gwarancji fabrycznej lub do przebiegu 120 tys. km w zależności od tego, co nastąpi pierwsze. Oferta dostępna wyłącznie w ramach Renault Finansowanie. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej Easy Service, dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Liczba samochodów w promocji ograniczona.
Stan na dzień 07.05.2019.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.