MASTER


Zmień samochód

Nowe Renault MASTER


Specjalne warunki dla firm transportu towarów

  • Specjalne warunki dla firm kurierskich (na wybrane wersje)
  • Leasing od 101%
  • Leasing 103% na 3 lata
  • Pełny pakiet ubezpieczeń 5,9% (6,9% dla podwozi i platform do zabudowy) w ramach Renault Finansowanie
  • Dodatkowa gwarancja FNS PROMO
  • Easy Service PROMO w ramach Renault Finansowanie
Odkryj MASTER

Zasady i warunki

*Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. skierowanego do przedsiębiorców, dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej.

Leasing 103% na 3 lata to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorców. Całkowita suma opłat wynosi 103% przy następujących parametrach: opłata wstępna 10%, wartość wykupu 10%, okres umowy 36 miesięcy. Szczegółowe warunki Leasingu 103% na 3 lata oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. skierowanego do przedsiębiorców, dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC/OC/NNW/CA ) w cenie 5,9% wartości samochodu w Programie Renault-PZU dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla wybranych modeli Nowe Renault MASTER Furgon. Dla Nowego Renault MASTER Podwozie jest dostępny roczny pakiet ubezpieczeniowy w cenie 6,9% wartości samochodu w Programie Renault-PZU w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Klient nabywając umowę serwisową Easy Service dla modelu Nowe Renault MASTER Podwozie, uzyskuje prawo do określonych napraw, wykonywania usług serwisowych oraz Assistance od momentu zawarcia tej umowy. Umowa obowiązuje do 1 roku po zakończeniu gwarancji fabrycznej lub do przebiegu 120 tys. km w zależności od tego, co nastąpi pierwsze. Oferta dostępna wyłącznie w ramach Renault Finansowanie. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej Easy Service, dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Renault.


Stan oferty na dzień 28.04.2021. Szczegóły w salonach Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.