Nowy MASTER

Nowe Renault MASTER


Specjalne warunki dla firm transportu towarów

  • Specjalne warunki dla firm kurierskich (na wybrane wersje)
  • Leasing 103% z 3 miesiącami bez rat*
  • Pełny pakiet ubezpieczeń 5,9% (6,9% dla podwozi i platform do zabudowy) w ramach Renault Finansowanie
  • Dodatkowa gwarancja FNS PROMO
  • Easy Service PROMO w ramach Renault Finansowanie
  • Leasing 103% na 3 lata
Odkryj Nowy MASTER

Zasady i warunki

* Suma opłat wynosi 103% przy następujących parametrach: opłata wstępna 10%, wartość wykupu 1%, okres umowy 36 miesięcy i trzy pierwsze, miesięczne, bezpłatne raty. Szczegółowe warunki leasingu dla przedsiębiorstw oferowanego przez RCI Leasing Polska sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, zawarcie umowy uzależnione jest od zdolności leasingowej.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC/OC/NNW/CA ) w cenie 5,9% wartości samochodu w Programie Renault-PZU dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla wybranych modeli Nowe Renault MASTER Furgon. Dla Nowego Renault MASTER Podwozie jest dostępny roczny pakiet ubezpieczeniowy w cenie 6,9% wartości samochodu w Programie Renault-PZU w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Klient nabywając umowę serwisową Easy Service dla modelu Nowe Renault MASTER Podwozie, uzyskuje prawo do określonych napraw, wykonywania usług serwisowych oraz Assistance od momentu zawarcia tej umowy. Umowa obowiązuje do 1 roku po zakończeniu gwarancji fabrycznej lub do przebiegu 120 tys. km w zależności od tego, co nastąpi pierwsze. Oferta dostępna wyłącznie w ramach Renault Finansowanie. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej Easy Service, dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Leasing 103% na 3 lata to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Całkowita suma opłat wynosi 103% przy następujących parametrach: wpłata własna 10%, wartość wykupu 10%, okres umowy 36 miesięcy. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Stan na dzień 18.05.2020.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.