CAPTUR

Renault CAPTUR


Wyprzedaż rocznika 2019

Odkryj CAPTUR

Zasady i warunki

*Maksymalna kwota zysku 7 500 zł dotyczy Renault Captur i obejmuje rabat 6 000 zł dla silników TCe 130 FAP i TCe 150 FAP oraz rabat 1 500 zł na komplet opon zimowych oferowanych od 1 zł. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń 3,9%.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 3,9% wartości samochodu dostępny dla Renault Captur. Oferta ubezpieczenia 3,9% skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Stan oferty na dzień 06.11.2019.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.