KOLEOS

Renault KOLEOS


już od 120 900 zł*

Zasady i warunki

*Cena promocyjna 120 900 zł zawiera już rabat promocyjny 8 000 zł i dotyczy Nowego Renault KOLEOS g.2021 z rocznika 2021 z silnikami w normie D FULL. Stan oferty na 28.04.2021. Szczegóły w salonach Renault.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 3,9% wartości samochodu dla ofert w Programie Renault-PZU, Renault - ERGO Hestia dla pojazdów osobowych marki RENAULT. Ubezpieczenie skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Stan oferty na dzień 28.04.2021. Szczegóły w salonach Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.