Nowe CLIO

Nowe Renault Clio


Już od 499 zł / mies. z przedłużoną gwarancją i przeglądami*

  • Zyskaj nawet 4 000 zł dla samochodów z rocznika 2019**
  • z silnikiem o mocy 100 KM
  • z bogatym wyposażeniem
  • w kolorze premierowym Orange Valencia
  • z przedłużoną gwarancją i przeglądami
  • Pełna kontrola kosztów i spokój ducha!
  • Sprawdź rewolucyjną ofertę finansową na Nowe Renault CLIO. Szczegółowe informacje o ofercie w salonach.
Odkryj Nowe CLIO

Zasady i warunki

*Prezentowana rata 499 zł dotyczy wersji Zen z silnikiem TCE 100 i zawiera już przedłużoną gwarancję z przeglądami Easy Service na 4 lata lub do 60 000 zł w promocyjnej cenie. Umowa serwisowa Easy Service z obsługą okresową, Renault Assistance oraz dodatkową ochroną Formuła Non Stop jest zawierana na okres 4 lat lub do osiągnięcia 60 000 km przebiegu w zależności od tego, co nastąpi pierwsze (w tym 2 lata gwarancji fabrycznej producenta bez limitu kilometrów).
Podana cena promocyjna jest ważna w ciągu 3 miesięcy od chwili wydania nowego Renault Clio. Należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Umowy Serwisowej dostępnymi u Autoryzowanych Partnerów Renault. W umowie Easy Service można rozszerzyć czas trwania i przebieg za dodatkową opłatą.

Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

**Maksymalna kwota zysku 4 000 zł dotyczy Nowego Renault Clio z rocznika 2019 i obejmuje rabat 4 000 zł. Oferta dotyczy wyłącznie samochodów wyprodukowanych w 2019 r.

Stan oferty na 02.01.2020. Szczegóły w salonach.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.