NOWY ESPACE

Odkryj NOWY ESPACE

Zasady i warunki

*Rabat 15 000 zł dotyczy Nowego Renault ESPACE z rocznika 2020 z silnikami w normie D TEMP. Stan oferty na 02.10.2020. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach Renault oraz na odreki.renault.pl

Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 3,9% wartości samochodu dostępny dla Nowego Renault ESPACE. Oferta ubezpieczenia 3,9% skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Stan oferty na dzień 02.10.2020. Szczegóły w salonach Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.