Nowy CAPTUR


Zmień samochód

Nowe Renault Captur


Już od 599 zł / mies. z przedłużoną gwarancją i przeglądami (RRSO 6,49%)*

  • z dynamicznym silnikiem o mocy 100 KM
  • z bogatym wyposażeniem
  • z przedłużoną gwarancją i przeglądami
  • Pełna kontrola kosztów i spokój ducha!
  • Sprawdź rewolucyjną ofertę finansową na Nowe Renault CAPTUR. Szczegółowe informacje o ofercie w salonach.
Odkryj Nowy CAPTUR

Zasady i warunki

*Prezentowana rata 599 zł dotyczy wersji Zen z silnikiem TCE 100 w kredycie EASY BOX na okres 2 lat, przy przebiegu rocznym 15 000 km i wpłacie własnej klienta 20% i zawiera już w tej racie przedłużoną gwarancję z przeglądami Easy Service na 4 lata lub do 60 000 km w promocyjnej cenie. Umowa serwisowa Easy Service z obsługą okresową, Renault Assistance oraz dodatkową ochroną Formuła Non Stop jest zawierana na okres 4 lat lub do osiągnięcia 60 000 km przebiegu w zależności od tego, co nastąpi pierwsze (w tym 2 lata gwarancji fabrycznej producenta bez limitu kilometrów). Podana cena promocyjna jest ważna w ciągu 3 miesięcy od chwili wydania nowego Renault CAPTUR. Należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Umowy Serwisowej dostępnymi u Autoryzowanych Partnerów Renault. W umowie Easy Service można rozszerzyć czas trwania i przebieg za dodatkową opłatą. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Stan oferty na 24.01.2020. Szczegóły w salonach.
RRSO dla Kredytu Renault Easy Box wynosi 6,49% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 66 900,00 zł, okres 25 miesięcy, wpłata własna 13 380,00 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 2,99%, finansowane: opłata przygotowawcza: 1 766,16 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 1 658,58 zł. Miesięczna rata kredytowa 598,78 zł. Ostatnia rata 45 659,25 zł. Całkowita kwota kredytu: 53 520,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 60 030,02 zł. Stan na dzień 13.01.2020 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych
na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.