Nowy MEGANE

Odkryj Nowy MEGANE

Zasady i warunki

*Rabat 7 000 zł dotyczy Nowego Renault MEGANE g.2021 w wersji benzynowej z rocznika 2020 z silnikami w normie D FULL. Stan oferty na 05.01.2021. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach Renault.

Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. skierowanego do przedsiębiorców, dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej.

Leasing 103% na 3 lata to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorców. Całkowita suma opłat wynosi 103% przy następujących parametrach: opłata wstępna 10%, wartość wykupu 10%, okres umowy 36 miesięcy. Szczegółowe warunki Leasingu 103% na 3 lata oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. skierowanego do przedsiębiorców, dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 3,9% wartości samochodu dla ofert w Programie Renault-PZU, Renault - ERGO Hestia dla pojazdów osobowych marki RENAULT. Ubezpieczenie skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.


Stan oferty na dzień 05.01.2021. Szczegóły w salonach Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.