KANGOO Z.E.


Zmień samochód
Odkryj KANGOO Z.E.

Zasady i warunki

*Kalkulacja przy zużyciu energii przez Renault Kangoo Z.E. i cenie usługi ładowania AC (prądem zmiennym) wynoszącej 1,19 zł za 1 kWh.

**Leasing 3 raty gratis to trzy pierwsze, miesięczne, bezpłatne raty w ofercie dla przedsiębiorstw o następujących parametrach: okres leasingu 36, 48, 60 miesięcy, minimalna opłata wstępna 20%.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC/OC/NNW/CA ) w cenie 4,9% wartości samochodu w Programie Renault-PZU dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla modelu Kangoo Z.E. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Liczba samochodów w promocji ograniczona.
Stan na dzień 02.04.2019.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.