KANGOO Z.E.


Zmień samochód

Renault KANGOO Z.E.


Karta Green Way o wartości 3 000 zł

  • Pełny pakiet ubezpieczeń 4,9% w ramach Renault Finansowanie*
  • leasing od 101%
Odkryj KANGOO Z.E.

Zasady i warunki

*Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC/OC/NNW/CA ) w cenie 4,9% wartości samochodu w Programie Renault-PZU dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla modelu Renault KANGOO Z.E. Ubezpieczenie w Programie Renault-PZU skierowane jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Stan na dzień 02.10.2020. Szczegóły w salonach.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.