Nowy MEGANE R.S.


Zmień samochód

Nowe Renault MEGANE R.S.


Wyprzedaż rocznika 2019

  • Teraz z Nowym Renault Megane R.S. zyskaj nawet do 10 000 zł*
  • Pełny pakiet ubezpieczeń 1,0%
  • Promocyjne finansowanie
Odkryj Nowy MEGANE R.S.

Zasady i warunki

*Rabaty dla wybranych modeli i wersji z rocznika 2019 dostępnych od ręki na składach koncesjonerów. Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Oferta nie łączy się z kredytem EASY BOX.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 1,0% wartości samochodu dostępny dla Renault Megane R.S. Oferta ubezpieczenia 1,0% skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Stan oferty na dzień 06.11.2019.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.