ZOE


Zmień samochód
Odkryj ZOE

Zasady i warunki

* Promocyjna cena 124.900 zł dotyczy wersji Zen z silnikiem R135 i zawiera już rabat 18 000 zł oraz lakier metalizowany gratis.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Energii z dnia 05.11.2019 roku w sprawie szczegółowych warunków udzielania wsparcia zakupu nowych pojazdów ze środków Funduszu Niskoemisyjnego Transportu osobom fizycznym niewykonującym działalności gospodarczej i warunków rozliczania tego wsparcia, osoby fizyczne będą mogły otrzymać dofinansowanie w wysokości 30% ceny zakupu pojazdu elektrycznego, ale nie więcej niż 37 500 zł. Dofinansowanie będzie udzielane do momentu wyczerpania środków finansowych. Więcej informacji na stronie Ministerstwa Energii: https://www.gov.pl/web/energia/rozporzadzenie-w-sprawie-wsparcia-dla-osob-fizycznych-w-ramach-funduszniskoemisyjnego-transportupodpisane.

Oferta finansowania promocyjnego dotyczy tylko wersji z zakupem akumulatora trakcyjnego.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 3,9% wartości samochodu dostępny dla Nowego Renault ZOE. Oferta ubezpieczenia 3,9% skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Stan na dzień 03.04.2020.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.