ZOE


Zmień samochód
Odkryj ZOE

Zasady i warunki

* Cena promocyjna 118.900 dotyczy wersji Zen z silnikiem R135 w cenie katalogowej 142.900 i z dodatkowymi opcjami ( lakier metalizowany oraz ładowarka prądem stałym), i w zależności od rocznika i wyposażenia opcjonalnego zawiera rabat od 26 000 zł do 30 500 zł. Maksymalny rabat 30 500 zł dla wersji Zen z rocznika 2020 łączy się tylko z finansowaniem standardowym.
Szczegóły w salonach Renault oraz na odreki.renault.pl. Liczba aut w promocji ograniczona. Stan na dzień 03.07.2020.


Oferta finansowania promocyjnego dotyczy tylko wersji z zakupem akumulatora trakcyjnego.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 3,9% wartości samochodu dostępny dla Nowego Renault ZOE. Oferta ubezpieczenia 3,9% skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Stan na dzień 04.09.2020.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.